18 Nisan 2015, Cumartesi
 
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme
Ana Sayfa
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme

 

Merhaba,


2 senelik yoğun bir çalışmadan sonra 28 adet görüntülü ve sesli mp4 cd İngilizce eğitim setimizi tamamlayabildik. Bu setimizin İngilizce öğretme amaçlı hazırlanmış, ülkemizdeki en kapsamlı   setlerden biri olduğunu söyleyebilirsiniz.

 

Konuları görüntülü ve sesli olarak hoca anlatımıyla sıfırdan başlayarak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Artık böyle bir eğitimi almak için kurslara gidip 2000-3000 TL ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Evinizin ve işyerinizin rahatlığında mp4 destekleyen tüm cihazlarda cd içeriklerimizi çalıştırabilirsiniz. CD içeriklerini akıllı telefonlarda, tabletlerde, usb mp4 uyumlu televizyonlarda çalıştırabilirsiniz.

28 cd içeriği 28 saatten oluşan İngilizce konu anlatımı içermektedir. CD'lerimizin tamamı 8gb flash bellek içerisine yüklenerek satışa sunulmuştur. Flash belleğinizi cebinizde her yere götürebilirsiniz. Anlamadığınız konuları tekrar tekrar seyredebilirsiniz. Konu anlatımları Türkçe'dir.

Üstelik bu hizmetimiz için sizden çok fazla bir ücret talep etmiyoruz. Tanıtım fiyatımız sadece 120 TL dir. Yani 1 saatlik İngilizce eğitimi için 5 TL gibi çok cüzzi bir rakam ödemiş olacaksınız.

Bu kalitede özel ders aldığınızı düşünürsek bir saat için en az 50 tl ödeseniz 28 saat için 1700 TL gibi bir rakam ödemek zorunda kalacaksınız. Ve üstelik
hocanız size aynı konuyu sınırsız sayıda tekrar tekrar anlatamaz. Ve gerçekten şunu ifade etmek isteriz ki bu setin özel hocadan hiçbir eksiği yoktur ve fazlası vardır.Kargo ücretsiz ve teslimatta nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Sadece 120 TL.

Ayrıca hemen sipariş verirseniz 100 TL değerinde Temel 2000 kelime öğrenme setimiz hediye. Bu setimiz 80 renkli cep kartları ve 8 cd den oluşmaktadır. Kelimeleri hem kartlardan görerek hem de mp3 den dinleyerek hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. İngilizce kelimeler Amerikalı, Türkçe kelimeler Türk hoca tarafından her biri 3 er defa seslendirilmektedir. Kelimeleri dinleye dinleye hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Nasıl ki bir şarkı dinlediğinizde şarkı belirli bir süre sonra aklınızda otomatik olarak kalmakta; burda da aynı şekilde kelimeleri dinlerken bir süre sonra otomatik olarak öğreneceksiniz. Bu kelime cd'lerimizde yine cep telefonunuza aktarılabilir. İşte 100 TL değerinde bu kelime öğrenme setimizde hediyemiz olacak.

Gerçekten İngilizce probleminizi çözmek istiyorsanız bu setimizi tavsiye ederiz.
Bu kampanyayı kaçırmayınız.

 

Örnek videolarımızı aşağıda inceleyebilirsiniz.

 

Saygılar,

Ücretsiz Video Ders iste

Email & Social Media Marketing by VerticalResponse
 

 

 

SİPARİŞ VER

 

 

 

Yazar Murat ERSİN
Yayınevi Ersin Yayınları - Roketingilizce the trade mark owned by Ersin Publishing.
Seviye Elementary - Intermediate
Yeni Başlayanlar ve Orta düzeyler için
Kolay ve sade İngilizce
Görüntülü ve Sesli Konu Anlatım 28 mp4 CD 28 saat (CD'ler 8 GB flash disk içerisinde yüklenmiş olarak kargolanmaktadır.)
KDV Dahil mi Evet
Kargo Ücreti Ücretsiz
Ödeme Şekli Kapıda ödeme nakit yada kredi kartı ile.
Ödenecek Tutar Kargo ve KDV dahil sadece 120 TL

 

 


Gizlilik İlkeleri  | Kullanım Şartları | Hakkımızda  | Bize Ulaşın
ERSİN YAYINLARI, İstanbul 
Copyright 2007-2015
 

Son güncelleme tarihi , 18.04.2015