17 Ocak 2017, Salı
 
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme
Ana Sayfa
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme
 

etkili-ingilizce-ogreniyorum

İngilizce'yi Zahmetsiz Keşfedin!

İngilizce'yi SMT (Sentence Modeling Technique) ile Öğrenin

Etkili İngilizce Öğreniyorum Seti 1 kitap + 28 vcd (flash bellekte yüklü gelir)

fiyat bilgisi için arayınız

İngilizce Eğitim Seti

8 GB FLASH BELLEKTE YÜKLÜ 28 CD + 240 Sf. 1.hm Kitap

TOPLAM 28 SAAT SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ ÖZEL KONU ANLATIMI

Örnek videomuz aşağıdaki gibidir. Full setten alınmış kısa bir parçadır.

 

Eğer video görünmüyorsa muhtemelen çalıştığınız kurumda youtube kısıtlanmıştır. Özellikle resmi dairelerde youtube hizmetleri ve diğer video hizmetleri engellidir. Lütfen başka bir bilgisayarda videomuzu izleyiniz.

 

ARKADAŞIM İNGİLİZCE PROBLEMİNİ KİMSEYE İHTİYAÇ DUYMADAN NASIL ÇÖZDÜ!

İş için sıklıkla yurtdışına çıkan bir arkadaşım, sürekli olarak bana kendisi için video ders hazırlamamı istiyordu. Çok düzenli çalışma saatleri olmadığı için ne kursa gidebiliyordu ne de özel ders alabiliyordu. Ancak cep telefonuna videoları yükleyip gittiğim her yerde çalışabilirim diyordu. “Murat saatine 100 dolar veririm sen bu işi ciddiye al beni kurtar.”  dedi tekrar bir gün.


Açıkçası önceleri kafama yatmasa da zamanla bu proje için çalışmaya başladım. Uzun bir çalışmadan sonra önce 6 CD sonra 12 CD ve sonra bir 10 CD daha çıkartıp toplam 28 CD yapabildik. 
2 senelik bir çalışmanın ardından 28 CD den oluşan 28 saatlik Roket İngilizce eğitim Setini  tamamlamış olduk.
Bu 28 vcd toplam 28 saatlik çalışmayı tek bir flash diske yükleyerek arkadaşımı ziyaret ettim.


Birol sana sürprizim var. Benden istediğin İngilizce video derslerin hazır. İşte flash disk tam 28 saatlik konu anlatımı, iphone telefonuna aktar ve çalışmaya başla dedim.
Arkadaşım heyecanla bilgisayara taktı flash diski ve ilk dersi açtı. Murat harikasın işte bunu istiyordum dedi ve 28 saat **** dolar eder hemen vereyim çok sağol dedi.
Ben “Birol Efendi bir dur.” dedim. “Sen **** TL ver yeter, Ben bunu herkese satmayı planlıyorum.” dediğimde “olmaz mümkün değil bu fiyata satma” dedi.
“İyi bir ticaret adamıyım ben, bu fiyata bunu verme, emeğine yazık olur! sen ömrünü harcamışsın bunu alan kişi bununla İngilizce öğrenip on binlerce dolar kazanacak , sen sadece **** tl kazanacaksın.  Olmaz en azından ***** tl yap, hak geçmesin” dedi.


Arkadaşım ***** TL yap diye ısrar etti ise de ben ülkemizin şartlarını düşünerek (fiyat bilgisi için arayınız) TL’nin uygun bir fiyat olacağı konusunda karar verdiğimi söyledim.

İşte arkadaşlar sıfırdan orta düzeye kadar Türkçe konu anlatımlı sesli ve görüntülü eğitim setimizin hikayesi böyle. 

Bilgisayarınıza, tabletinize, usb uyumlu tvinize, Iphone, Samsung veya diğer marka akıllı telefonlara çok rahat bir şekilde aktarabileceğiniz bu seti flash disk içerisinde sizlere göndermeye başladık.

 

Fiyat bilgisi için arayınız ücretsiz kargo. 

Teslimatta kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabiliriniz.

 

Yazar Murat ERSİN
Yayınevi Ersin Yayınları - Roketingilizce the trade mark owned by Ersin Publishing.
Seviye Elementary - Intermediate
Yeni Başlayanlar ve Orta düzeyler için
Kolay ve sade İngilizce
KDV Dahil mi Evet
Kargo Ücreti Ücretsiz
Ödeme Şekli Kapıda ödeme nakit yada kredi kartı ile.

 

 


Gizlilik İlkeleri  | Kullanım Şartları | Hakkımızda  | Bize Ulaşın
ERSİN YAYINLARI, İstanbul 
Copyright 2007-2017
 

Son güncelleme tarihi , 16.01.2017