8 Şubat 2016, Pazartesi
 
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme
Ana Sayfa
ingilizce eğitim seti, ingilizce öğrenim seti, ingilizce öğrenme seti, ingilizce öğreniyorum, ingilizce öğren, ingilizce öğrenim setleri, ingilizce eğitim seti, pratik ingilizce, ingilizce, ingilizce öğrenmek, ingilizce öğrenme
 

ONLİNE SİPARİŞ VER YADA ARA 0-532-335-2018

ARKADAŞIM İNGİLİZCE PROBLEMİNİ KİMSEYE İHTİYAÇ DUYMADAN NASIL ÇÖZDÜ!

İş için sıklıkla yurtdışına çıkan bir arkadaşım, sürekli olarak bana kendisi için video ders hazırlamamı istiyordu. Çok düzenli çalışma saatleri olmadığı için ne kursa gidebiliyordu ne de özel ders alabiliyordu. Ancak cep telefonuna videoları yükleyip gittiğim her yerde çalışabilirim diyordu. “Murat saatine 100 dolar veririm sen bu işi ciddiye al beni kurtar.” dedi tekrar bir gün.


Açıkçası önceleri kafama yatmasa da zamanla bu proje için çalışmaya başladım. Uzun bir çalışmadan sonra 28 CD'den oluşan 28 saatlik Türkiye'nin yakın zamanda yapılmış en büyük setini

Roket İngilizce Premium Temel İngilizce Eğitim Setini tamamlamış olduk.
Bu 28 vcd toplam 28 saatlik çalışmayı tek bir flash diske yükleyerek arkadaşımı ziyaret ettim.


Birol sana sürprizim var. Benden istediğin İngilizce video derslerin hazır. İşte flash disk tam 28 saatlik konu anlatımı, iphone telefonuna aktar ve çalışmaya başla dedim.
Arkadaşım heyecanla bilgisayara taktı flash diski ve ilk dersi açtı. Murat harikasın işte bunu istiyordum parasını hemen vereyim dedi ve düşündüğümün çok üstünde bir rakam vermeye çalıştı.
Ben “Birol Efendi bir dur.” dedim. “Sen 120 TL ver yeter, Ben bunu herkese satmayı planlıyorum.” dediğimde “olmaz mümkün değil bu fiyata satma” dedi.
“İyi bir ticaret adamıyım ben, bu fiyata bunu verme, emeğine yazık olur! sen ömrünü harcamışsın bunu alan kişi bununla İngilizce öğrenip on binlerce dolar kazanacak , sen sadece 120 tl kazanacaksın.  Olmaz en azından 1000 tl yap, hak geçmesin” dedi.


Arkadaşım 1000 TL yap diye ısrar etti ise de ben ülkemizin şartlarını düşünerek 120 TL’nin uygun bir fiyat olacağı konusunda karar verdiğimi söyledim.

İşte arkadaşlar sıfırdan orta düzeye kadar Türkçe konu anlatımlı sesli ve görüntülü eğitim setimizin hikayesi böyle.

Bilgisayarınıza, tabletinize, usb uyumlu tvinize, Iphone, Samsung veya diğer marka akıllı telefonlara çok rahat bir şekilde aktarabileceğiniz bu seti flash disk içerisinde sizlere göndermeye başladık.

Fiyatı sadece 120 TL ücretsiz kargo.

Teslimatta kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabiliriniz.


Ayrıca hemen sipariş verirseniz 100 TL değerinde temel İngilizce kelime kartları ve 8 kelime CD'si hediye. Bu kelime CD'lerini telefona aktararak, şarkı dinler gibi kelimelerin hem Türkçe'sini hem İngilizce'sini orjinal aksanda duyarak öğrenebilirsiniz. İngilizce kelimeler Amerikalı Türkçe kelimeler Türk öğretmen tarafından seslendirilmiştir.

Gerçekten İngilizce probleminizi çözmek istiyorsanız bu setimizi tavsiye ederiz. Yada onca işin gücün arasında hayata bir ara vermek için bir hobiye ihtiyacınız varsa İngilizce ile ilgilenmenizi tavsiye ederiz. Dil öğrenmek alzheimer hastalık riskini 5 kata kadar azalttığı bilimsel olarak ispatlanmıştır.
Bu kampanyayı kaçırmayınız.

ONLİNE SİPARİŞ VER YADA ARA 0-532-335-2018

Aşağıdaki video setimizden bir alıntıdır. Eğer görüntüleyemiyorsanız muhtemelen çalıştığınız kurumda youtube engellenmiştir.

 

Yazar Murat ERSİN
Yayınevi Ersin Yayınları - Roketingilizce the trade mark owned by Ersin Publishing.
Seviye Elementary - Intermediate
Yeni Başlayanlar ve Orta düzeyler için
Kolay ve sade İngilizce
Görüntülü ve Sesli Konu Anlatım 28 mp4 CD 28 saat (CD'ler flash disk içerisinde yüklenmiş olarak kargolanmaktadır. 8 kelime CD'side yine aynı flash bellekte yüklenmiş olarak gelir.)
KDV Dahil mi Evet
Kargo Ücreti Ücretsiz
Ödeme Şekli Kapıda ödeme nakit yada kredi kartı ile.
Ödenecek Tutar Kargo ve KDV dahil sadece 120 TL


Gizlilik İlkeleri  | Kullanım Şartları | Hakkımızda  | Bize Ulaşın
ERSİN YAYINLARI, İstanbul 
Copyright 2007-2016
 

Son güncelleme tarihi , 08.02.2016